Revoluční nátěry 
FN NANO©

FN NANO® likviduje viry, bakterie a plísně, čistí vodu a vzduch, chrání fasády a materiály, a zvyšuje jejich odolnost. Je šetrná k životnímu prostředí a bezpečná pro zdraví. FN NANO® buduje zdravější a udržitelnější budoucnost.

Co je FN NANO?

FN NANO® je revoluční nanotechnologie, kterou nanášíme na různé povrchy a materiály, čímž jim dodáváme unikátní vlastnosti. FN NANO® likviduje viry, bakterie a plísně, čistí vodu a vzduch, chrání fasády a materiály a zvyšuje jejich odolnost. Je šetrná k životnímu prostředí a bezpečná pro zdraví. FN NANO® buduje zdravější a udržitelnější budoucnost.

Jsme certifikovaní pro aplikaci FN NANO

Můžete nám věřit že Vaše práce bude odvedena perfektně a bezchybně.

Kde všude se dá FN NANO aplikovat?

Přečtěte si o tom, kde všude Vám může FN NANO pomoct.

Zateplené fasády

FN NANO® nátěry chrání zateplené fasády před UV zářením a plísněmi. Minimalizují údržbu a zajišťují dlouhodobou ochranu.

Anti grafitti

FN NANO® nabízí dlouhodobou a šetrnou ochranu proti graffiti. Je to ideální volba pro památkové a reprezentativní objekty.

Ochrana památek

FN NANO® dlouhodobě a spolehlivě ochrání fasády, střechy či beton před znehodnocením špínou a porůstáním plísněmi, řasami, mechem i lišejníkem.

Ochrana soch

FN NANO® dlouhodobě a spolehlivě ochrání sochy a pomníky před znehodnocením špínou a porůstáním plísněmi, řasami, mechem i lišejníkem.

Zdravější domov

Fotokatalytický nátěr FN NANO® likviduje viry, bakterie, plísně a alergeny a zbavuje vzduch nepříjemných pachů. Tato revoluční technologie pomáhá vytvářet zdravější a čistší prostředí v interiéru.

Mateřské školky

FN NANO® ve školách a školkách likviduje viry, bakterie a plísně, čistí vzduch a snižuje nemocnost dětí, čímž zajišťuje zdravější a čistší prostředí pro jejich vzdělávání.

Zdravotnictví

FN NANO® ve zdravotnických zařízeních eliminuje viry, bakterie a plísně, snižuje riziko infekcí a chrání tak pacienty i personál.

Kanceláře

FN NANO® v kancelářích zbavuje vzduch škodlivin a alergenů, čímž podporuje zdravé pracovní prostředí a zvyšuje produktivitu zaměstnanců.